Kadın Gümüş Yüzük

21 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Kesim Tarih Alyans
Gümüş İsim YüzükEl Yazısı Yüzük2
Bar Alyans ( 1 Adet)bar-alyans-2
405.00 
Sarmal3
gumus-isim-yuzuk-2-2
İndirim
655.00 560.00 
3 mm Gümüş Yüzük3mm-gumus-yuzuk-2
415.00 
Gümüş İki Harf Kalp Yüzük, Gümüş harfli Yüzük fiyatları, Gümüş Yüzük Modelleri
Gümüş Roma Rakamı Yüzük, Gümüş roma rakamlı yüzük modelleri, rakamlı gümüş yüzükler
435.00 
Sarmal Gümüş Yüzüksarmal-gumus-yuzuk-2
dikdortgen-gumus-yuzuk-2
Gümüş Dikey İki İsimli Yüzük, Gümüş İsimli Yüzük fiyatları, Gümüş Yüzük Modelleri

Zarif Detaylarla Parıldayın: Kadın Gümüş Yüzük Modelleri ile Şıklığı Konuşturun 

Bir kadının en zarif aksesuarlarından biri, şüphesiz yüzüktür. Bu takılar, geçmişten bugüne çiftler arasındaki bağlılığı sembolize etmiştir. Bugüne dek yüzüklerin modası hiçbir zaman geçmemiş, hatta kullanımı giderek yaygınlaşmıştır.

Yüzük tasarımlarının güzelliğinden ziyade, hangi materyalden yapıldığı da bir o kadar önemlidir. Altın fiyatları doğrultusunda popülerlik tacı, otomatik olarak gümüş yüzüklere devredildi. Gümüş yüzük fiyatları bayan kullanıcıların kolaylıkla karşılayabilecekleri düzeyde seyreder. Her kadına hitap edecek model çeşitliliği, zarif görünümleri ve minimal tasarımları da günümüzün trend aksesuarlarından olmasını sağladı.

Takıların her geçen gün yaygınlaşması, beraberinde yeni gümüş yüzük modelleri ve kombinleri de getirmiştir. Eğer siz de takıp takıştırmayı seviyorsanız, trend tasarımları kategorilerimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Kadın Gümüş Yüzükleri ile Benzersiz Bir Tarzı Keşfedin

Kadın gümüş yüzük modelleri birbirinden farklı ve güzel çeşitlere sahiptir. Buna bağlı olarak şık tasarımlar ve benzersiz modeller sayesinde dikkatleri direkt parmaklarınıza çekebilirsiniz. Her tarza hitap eden çeşitliliğe sahip olması, tarzınızı yansıtmanız için bir diğer avantajdır.

Ot Crafts kategorilerimizde yer alan dikkat çekici gümüş yüzük modelleri bayan kullanıcıların her birine hitap eder. Spor, şık, gösterişli veya cool görünümlü tasarımlarımızı inceleyebilirsiniz. Günlük kombinlerinize de uyum sağlayacak minimal tasarımlar, günümüzün en trend seçenekleri arasında yer alıyor.

Kadın gümüş yüzük modelleri ile hem çeşitli kombinlerinizi tamamlayabilir hem de çevrenizdeki insanlara yepyeni tarzınızı yansıtabilirsiniz. Birbirinden şık gümüş yüzük modelleri sayesinde, zarafet kelimesinin, parmaklarınızdan okunacağına emin olabilirsiniz.

Gümüş Yüzük Kombinleri

İlk bakışta dikkat çeken eller, bakımlı ve özenli görünmenin önemli bir parçasıdır. Takılarla bütünleşecek tırnaklarınız, bayan yüzükleri kombinlerinde üzerinde durulması gereken detaylardan biri. Tercih ettiğiniz gümüş yüzük tek başına star parça olsa da mutlaka beraberinde kullanacağınız ürünlere de dikkat etmelisiniz.

  • Gümüş yüzük kombinleri yaparken dikkat etmeniz gereken detaylardan biri, kıyafetinizin ve diğer takılarınızın renkleridir. Ayrıca kullandığınız takı modeli canlı ve hareketliyse, sade kombinlerinizi oldukça modern bir görünüme kavuşturur.
  • Kullanacağınız diğer aksesuarların modeli, kombin oluşturmak için önemli detaylar arasında yer alıyor. Harfli kolye, pırıltılı bileklikler ve taşlı küpeler, harika bir uyum yakalamanızı sağlayacak!
  • Dilerseniz eklem yüzükleri ve tırnaklarınıza yapıştırabileceğiniz taşlarla, oldukça modern bir kombin de yapabilirsiniz. Fakat rüküş görünmemek adına takı oranına dikkat etmelisiniz. Abartılı ve alakasız bir şekilde birleşen aksesuarlar, istediğiniz görünümü kazanmanızın önüne geçer.

Doğru gümüş yüzük kombini, star parçanız olan bu aksesuarı kesinlikle gölgede bırakmamalı. Dikkati parmaklarınıza çekmek istiyorsanız, bilekleriniz ve boynunuzda gereğinden fazla aksesuar kullanmamaya özen göstermeli, minimal modelleri tercih etmelisiniz.

Gümüş Yüzük Modelleri

Model alternatifleri arasında; pırıltılı, taşlı, farklı renkli tasarımlar yer alır. Üzerindeki taş detayları, kalp gibi modern süslemelerle işlenir. Ayrıca sadelikten yana olanlar için minimal seçenekler, raflarda her zaman yerini almıştır. Bugünün trendleri arasında da yer alan sade yüzükler, her kadına hitap edecek görünüme sahiptir.

Aksesuar seçimlerinde doğru kararlar vermek için mutlaka tarzınızı ve zevklerinizi göz önünde bulundurmalısınız. Kıyafetleriniz, çantalarınız ve diğer aksesuarlarınızla uyum sağlayacak ürünlere yönelmeniz gerekiyor.

Ayrıca bu kadın gümüş takıları kullanacağınız yer de bir o kadar önemlidir. Örneğin, kurumsal bir mekânda, şık ve sade takılar tercih edilebilir. Düğün, kutlama ve buna benzer etkinliklerde ise daha gösterişli gümüş yüzük çeşitlerinin kullanılması mümkündür.

Takıları birbirinden ayıran diğer ölçüt ise ayarıdır. Örneğin, 925 ayar gümüş yüzük kadın kullanıcılar için son zamanlarda en çok tercih edilen modellerden biridir. Bunun sebebi, asla ağırlık hissi yaratmaması ve birbirinden farklı modelleri ile oldukça zarif bir görünüm kazandırmasıdır. Söz konusu modelleri, nerede ve ne şekilde kombinleyerek kullanacağınız ise tamamen size bağlıdır.

Kadın Gümüş Yüzük Fiyatları

Kadın gümüş yüzük fiyatları, piyasaya göre değişse de Ot Crafts olarak olabilecek en bütçe dostu fiyatlandırmayı sunmaktayız. Dolayısıyla gümüş yüzük fiyatları bayan müşterilerimizin zorlanmadan temin edebilecekleri şekilde belirlenmiştir.

Fiyat skalası genellikle modele ve ayar seviyesine göre değişiklik gösterir. Buna bağlı olarak her bütçeye uygun gümüş yüzük modeli de bulunmaktadır. Şık ve zarif tasarımlarının yanı sıra uygun fiyat seçenekleri de tercih etmeniz için bir diğer nedendir.

Kur Değiştirme
EUR Euro
TRY Türk lirası