Hakkımızda

Hikayemiz
OTCrafts Hikayesi Nasıl Başladı?
İki kardeş olarak farklı bir yolculuğa çıkmaya karar verdik. Kurumsal hayatta sabah 9 akşam 6 çalışan iki insan olarak özel anlara yeterince vakit ayıramadığımızı fark ettik. Ayrıca hayatın koşturmacası içerisinde özel hediye almaya da yeterince vakit ayıramıyorduk. 
Tüm bunları dikkate alarak çevremizdeki insanları ve yakınlarımızı gözlemledik. Gördük ki birçok kişi de bizim gibi en özel anlarda en özel hediyeleri verme konusunda sorunlar yaşıyor. İşte bu noktada kolları sıvamaya karar verdik. Kendi markamızı yani OTCrafts’ı yaratarak herkesin özel bir hediyeye kavuşmasını arzuladık.
 
Neden sevdiğiniz kişilere en özel anlarını ve en özel kişileri vermiyorsunuz?
Özel bir hediye, seçmesi en zor hediye olabilir. Sıradan doğum günü, yıldönümü hediyelerinin ötesine geçmek sizi farklı kılar. Siz de nereden başlayacağını bilemeyenlerdenseniz, sizi özel tasarlanan takıların eşsiz dünyasına davet ediyoruz. 
 
Takılarımızı Özel Yapan Ne?
Tasarladığımız takılar sadece bir kolye ya da küpe olmaktan çok daha fazlasına sahip. Özel tasarım takılar aslında kim olduğumuzu gösterme şeklimiz… Bizi biz yapanları yansıtma şeklimiz… Özel anları her zaman yanımızda taşıma fırsatımız… İşte bu yüzden tasarladığımız tüm takılar hayatınızdaki en önemli anları yansıtarak önemli bir yere sahip olacak.
 
OTCrafts’ın Farkı
OTCrafts markamızla kadınlara, erkeklere ve hatta çocuklara özel takı tasarımları gerçekleştiriyoruz. Bizi farklı kılan ne mi? Tasarım yaparken karşımızdaki kişiyi gerçekten dinliyor ve istedikleri en özel tasarımı gerçekleştiriyoruz. 
Erkek, kadın ve çocuklar için kolye, bileklik, yüzük ve küpe tasarımları gerçekleştiriyoruz. Ayrıca çiftlere özel sonsuza kadar bağlılıklarını hatırlayacakları kolyeler ve bileklikler tasarlıyoruz. 
 
Eşsiz Bir Tasarım Yolculuğuna Başlayın
Kendinize ya da sevdiklerinize en özel takıyı hediye etmeye ne dersiniz? Bu benzersiz yolculukta size eşlik etmekten mutluluk duyarız. 925 ayar gümüş kullanılarak hazırlanan tasarımlar istediğiniz tarzı ve özel anı yansıtacak. Hayalinizi bize anlatın ve boynunuzu, bileğinizi ya da parmağınızı süslemesine izin verin.
Kurucularımızdan Selamlar 🙂

ONUR & TUBA