Hakkımızda

Hikayemiz

OTCrafts – Özel Tasarımlı Takılar

2018 yılında sektöre giriş yapan İstanbul merkezli OTCrafts, kurulduğu günden bu yana özenle hazırladığı kişiye özel tasarımlı takılarını siz değerli müşterileriyle buluşturmaktan mutluluk duyuyor.

Hayatın koşturmacasından kaçıp özel anlara odaklanmak isteyen iki kardeşin adım attığı bu harika yolculuk, yine bu iki kardeşin gözlemleri üzerine kuruluyor. Tuba ve Onur kardeşler, çevrelerindeki insanları gözlemliyor ve birçok kişinin en özel anlarda en özel hediyeleri verme konusunda bile sorunlar yaşadığını görüyor. İşte bu noktada olanlar oluyor ve bu iki kardeş OTCrafts’ı yaratarak herkesin özel bir hediyeye kavuşmasını sağlıyor.

Özel bir hediye seçmenin zor bir durum olduğunu bilen Tuba ve Onur kardeşler, sıradan doğum günü, yıldönümü hediyelerinin ötesine geçerek sevdiklerinizi mutlu etmenizi sağlıyor ve birçok özel takı tasarımını sizlerle buluşturuyor.

Tasarladığı takıların bir kolye ya da küpeden çok daha fazlası olmasını isteyen OTCrafts, özel tasarımlı takıların aslında kim olduğunuzu gösterme şekliniz olduğuna inanıyor. Bizi biz yapanın sevgimizi yansıtma şeklimiz olduğunu bilerek emin adımlarla ilerliyor.

OTCrafts kadınlara, erkeklere ve hatta çocuklara özel tasarımlı takılar oluştururken karşısındaki kişiyi gerçekten dinliyor ve bu kişilere istedikleri en özel tasarımı sunuyor. Ayrıca çiftlere özel sonsuza kadar bağlılıklarını hatırlayacakları özel tasarımlı takılar, kolyeler, küpeler ve bileklikler tasarlıyor.

Tuba ve Onur kardeşleri farklı kılan da bu!

Kendinize ya da sevdiklerinize en özel tasarımlı takıları hediye etmeye ne dersiniz? OTCrafts ailesi olarak bu benzersiz yolculukta size eşlik etmekten memnuniyet duyarız. 925 ayar gümüş kullanılarak hazırladığımız tasarımlar istediğiniz tarzı ve etkiyi yaratacak, hazır olun!

 

OTCrafts – Custom Jewelry Design

Since the day it was founded, Istanbul-based OTCrafts, which entered the sector in 2018, is happy to bring you the personalized jewelry designs that it has meticulously prepared.

This wonderful journey of a family, who want to escape from the hustle and bustle of life and focus on special moments, is also based on the observations of this family. Tuba and Onur observe the people around them and see that many people have problems giving even the most special gifts at the most special moments for their loved ones. That’s what happens at this point, and the family forms OTCrafts, ensuring that everyone can get a special gift.

Knowing that choosing a special gift is a difficult situation, Tuba and Onur go beyond ordinary birthday and anniversary gifts to make your loved ones happy and bring you many special jewelry designs.

OTCrafts, which wants the jewelry it designs to be more than just a necklace or an earring, believes that specially designed jewelry is your way of showing who you really are. Additionally, they take firm steps forward in the sector knowing that what makes us who we are is the way we reflect our love.

While OTCrafts designs jewelry for women, men, and even children, they truly listen to the person and offer the most special design they want. They also design necklaces and bracelets for couples to remember their commitment forever.

This is what makes OTCrafts different!

Would you like to gift yourself or your loved ones the most special jewelry? We will be happy to accompany you on this unique journey. The designs that we prepared using 925 sterling silver will create the style and effect you want. Get ready!

Kurucularımızdan Selamlar 🙂

ONUR & TUBA

Kişiye Özel Tasarımlı Takılar, Özel Tasarımlı Gümüş Takılar, Gümüş Kolye Modelleri, Gümüş Takı Önerileri, Hediye Takı Önerileri
Kişiye Özel Tasarımlı Takılar, Özel Tasarımlı Gümüş Takılar, Gümüş Kolye Modelleri, Gümüş Takı Önerileri, Hediye Takı Önerileri
Kişiye Özel Tasarımlı Takılar, Özel Tasarımlı Gümüş Takılar, Gümüş Kolye Modelleri, Gümüş Takı Önerileri, Hediye Takı Önerileri
Kur Değiştirme
EUR Euro
TRY Türk lirası