-21%

Farklı Boyut Plaka Çift Bilekliği

Orijinal fiyat: 1,150.00 ₺.Şu andaki fiyat: 905.00 ₺.
0 inceleme
24 kişi şu anda bu ürünü inceliyor
WhatsApp İle Sipariş Verin
Tahmini teslim:
25 - 30 Haz, 2024

Açıklama

Farklı Boyut Plaka Çift Bilekliği Modeli

  • Farklı Boyut Plaka Çift Bilekliği modellerimiz 925 ayar gümüş olup Rose Gold, Altın ve Gümüş renk seçenekleri mevcuttur.
  • Özel kutusunda gönderim yapılmaktadır.
  • Üretime geçmeden önce taslak hazırlanıp, müşteriden onay alınmaktadır.
  • Ürün kargoya verildiğinde yazmış olduğunuz telefon numarasına yurtiçi kargodan mesaj gönderilmektedir, 4-6 iş günü teslim süremizdir.
  • Kişiye özel yapılan ürünlerde iade yapılmamaktadır.

 

Gümüş Bileklik veya Gümüş Takılar Kararır mı?

Nereden Alırsanız Alın, 925 ayar gümüş bileklikler, kullanılmadığı zaman açıkta, banyo gibi rutubetli yerlerde bırakılırsa çok çabuk kararır. Parfüm, özellikle yaz aylarında vücut tarafından salgılanan asitli ter,(Bazı kişilerin teri çok asitli olduğu için hemen gümüşü karartabilir), tuzlu deniz suyu, kimyasal, su gümüşü karartır.

Unutulmaması gereken,
925 ayar gümüş bileklikler ömürlüktür. Karardığı zaman evde kendiniz bakım yaparak (diş macunu etkili) veya gümüşçüde bakımını sağlatarak, takınızın ilk günkü ışıltısına kavuşabilirsiniz. Kararma olduğu zaman gümüş takıların üzerine diş macunu sürün ve yayın. Takının tamamına diş macunun temas ettiğinden emin olun. Ardından bu şekliyle ılık su dolu bir kaba koyarak yarım saat bekleyin ve yumuşak bir bezle silin ve su ile durulayın. Parlaklığı sizi çok şaşırtacak. Eğer çok kararmış takılarınız varsa, diş macunu sürerek suda beklettikten sonra çıkarak yeniden diş macunu sürüp hafifçe ovun ve durulayın!

Farklı Boyut Plaka Çift Bilekliği Modeli, Gümüş Plaka Bileklik modelleri ve fiyatlarıFarklı Boyut Plaka Çift Bilekliği Modeli, Gümüş Plaka Bileklik modelleri ve fiyatlarıFarklı Boyut Plaka Çift Bilekliği Modeli, Gümüş Plaka Bileklik modelleri ve fiyatları

Ek Bilgiler

Erkek Renk

, ,

Kadın Renk

, ,