-11%

Kalın Zincir Kubik Kolye (Çift)

1,750.00 TL 1,550.00 TL
0 inceleme
29 kişi şu anda bu ürünü inceliyor
WhatsApp İle Sipariş Verin
Tahmini teslim:
19 - 24 May, 2024

Açıklama

  • “Kolyenizin her bir yüzünü kendiniz için anlamlı birer esere dönüştürme fırsatını kaçırmayın. Roma rakamlarıyla önemli bir tarihi, bir parmak izini, seçtiğiniz bir sembolü, dileklerinizi taşıyan kelimeleri, ilham veren bir cümleyi ya da adınızı ve sevdiklerinizin isimlerini ekleyebilirsiniz. Eğer kolyenizin herhangi bir yüzünü tasarım olmadan, sade bırakmak istiyorsanız, lütfen ‘Bu yüzü boş bırakın’ şeklinde belirtiniz. Sizin seçimlerinizle her detayı özel kılalım.”
  • Siparişin yapım aşamasında bilgisayar ortamında taslak çizim yapılmakta ve çizim resmi müşteriye atılıp onay alındıktan sonra üretime geçilmektedir.
  • 925 ayar gümüş olup, Rose, Altın, Gümüş seçenekleri mevcuttur.
  • Özel kutusunda gönderim yapılmaktadır.
  • Ürün kargoya verildiğinde yazmış olduğunuz telefon numarasına MNG kargodan mesaj gönderilmektedir, 4_6 iş günü teslim süremizdir.
  • Kişiye özel yapılan ürünlerde iade yapılmamaktadır.

Gümüş Ürünler Kararır mı?

Nereden Alırsanız Alın, 925 ayar gümüş takılar, kullanılmadığı zaman açıkta,banyo gibi rutubetli yerlerde bırakılırsa çok çabuk kararır.
Parfüm, özellikle yaz aylarında *vücut tarafından salgılanan asitli ter,*(Bazı kişilerin teri çok asitli olduğu için hemen gümüşü karartabilir), tuzlu deniz suyu, kimyasal, su gümüşü karartır.

Unutulmaması gereken,
925 ayar gümüş ürünler *ömürlüktür.* Karardığı zaman evde kendiniz bakım yaparak (diş macunu etkili) veya gümüşçüde bakımını sağlatarak, takınızın ilk günkü ışıltısına kavuşabilirsiniz.

Derecelendirme ve İnceleme

0 Değerlendirme

0

5 üzerinden

Tümü