Düğüm Bileklik 1 Adet

575.00 
0 inceleme
21 kişi şu anda bu ürünü inceliyor
WhatsApp İle Sipariş Verin
Tahmini teslim:
25 - 30 Haz, 2024

Açıklama

Düğüm Bileklik Modeli

  • 925 ayar gümüş olup, Rose Gold, Altın, Beyaz seçenekleri mevcuttur.
  • Özel kutusunda gönderim yapılmaktadır.
  • Ürün kargoya verildiğinde yazmış olduğunuz telefon numarasına MNG kargodan mesaj gönderilmektedir, 2-3 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.

Düğüm bileklik, özel bir anlamı olan minimalist bir takıdır. Bilekliğin iki ucu birbirine düğümlenerek, bileklik oluşur. Bu düğüm, bağlılık, dayanıklılık ve güç sembolü olarak kabul edilir.

Bilekliğin uzunluğu ayarlanabilir, böylece farklı bilek ölçülerine uyum sağlar. Ayrıca, bu bileklik çok yönlü bir hediye seçeneğidir. Kendiniz için satın alabileceğiniz gibi, sevdiklerinize de özel günlerde hediye olarak verebilirsiniz.

Düğüm bileklik, el işçiliğiyle yapılmıştır ve özel bir üretim sürecinden geçirilerek kalitesi garanti altına alınmıştır. Bu nedenle, özel bir anlamı olan ve minimalist bir takı arayanlar için mükemmel bir seçenek olabilir. Her zaman bileğinizde taşıyabileceğiniz, bağlılık, dayanıklılık ve güç sembolü olan bu bileklik, sizin için özel bir anlam taşıyacaktır.

Düğüm Bileklik Modelleri ve fiyatları, gümüş bileklik modelleri, Otcrafts Gümüş Takı ModelleriDüğüm Bileklik Modelleri ve fiyatları, gümüş bileklik modelleri, Otcrafts Gümüş Takı ModelleriDüğüm Bileklik Modelleri ve fiyatları, gümüş bileklik modelleri, Otcrafts Gümüş Takı Modelleri

Ek Bilgiler

Renk

, ,