Gümüş Kutup Yıldızı Kolye

650.00 
0 inceleme
27 kişi şu anda bu ürünü inceliyor
93 adet stokta
WhatsApp İle Sipariş Verin
Tahmini teslim:
25 - 30 Tem, 2024

Açıklama

Kutup Yıldızı Kolye Modeli

  • Görseldeki Kutup Yıldızı kolye 925 ayar gümüştür.
  • Savaroski taş ile kaplanmıştır.

Demirkazık, Şimal Yıldızı veya Kuzey Yıldızı olarak da bilinen Kutup yıldızı, sıradan bir yıldız değil, aynı zamanda bir belirteçtir. Daima kuzey kutbunun bulunduğu yönü gösterir.

Kaybolduğunuzu hissettiğiniz  zamanlarda bu yıldıza sığınabilir ya da sevdiğiniz, değer verdiğiniz kişiye hediye ederek ,O’nun içinizdeki yerinin hiçbir zaman değişmeyeceğini ve doğru yönü O’nunla bulduğunuzu ifade edebilirsiniz.

 

Gümüş Kolye veya Gümüş Takılar Kararır mı?

Nereden Alırsanız Alın, 925 ayar gümüş takılar, kullanılmadığı zaman açıkta, banyo gibi rutubetli yerlerde bırakılırsa çok çabuk kararır.
Parfüm, özellikle yaz aylarında vücut tarafından salgılanan asitli ter,(Bazı kişilerin teri çok asitli olduğu için hemen gümüşü karartabilir), tuzlu deniz suyu, kimyasal, su gümüşü karartır.

Unutulmaması gereken,
925 ayar gümüş kolyeler ömürlüktür. Karardığı zaman evde kendiniz bakım yaparak (diş macunu etkili) veya gümüşçüde bakımını sağlatarak, takınızın ilk günkü ışıltısına kavuşabilirsiniz.

Gümüş Kutup Yıldızı Kolye, Gümüş kutup yıldızı kolye fiyatı, yıldız tasarımlı kolye modelleri ve fiyatı, gümüş kolye modelleriGümüş Kutup Yıldızı Kolye, Gümüş kutup yıldızı kolye fiyatı, yıldız tasarımlı kolye modelleri ve fiyatı, gümüş kolye modelleriGümüş Kutup Yıldızı Kolye, Gümüş kutup yıldızı kolye fiyatı, yıldız tasarımlı kolye modelleri ve fiyatı, gümüş kolye modelleri