Gümüş Kutup Yıldızı Kolye

550.00 

  • Görseldeki Kutup Yıldızı kolye 925 ayar gümüştür.
  • Swarovski taş ile kaplanmıştır.

95 adet stokta

  • Dizayn Edilecek Tasarım

    Görsel Yükle

    Fotoğraf gereken bir ürün seçtiyseniz lütfen fotoğrafınızı yükleyiniz.

WhatsApp İle Sipariş Verin
Açıklama

Kutup Yıldızı Kolye Modeli

  • Görseldeki Kutup Yıldızı kolye 925 ayar gümüştür.
  • Savaroski taş ile kaplanmıştır.

Demirkazık, Şimal Yıldızı veya Kuzey Yıldızı olarak da bilinen Kutup yıldızı, sıradan bir yıldız değil, aynı zamanda bir belirteçtir. Daima kuzey kutbunun bulunduğu yönü gösterir.

Kaybolduğunuzu hissettiğiniz  zamanlarda bu yıldıza sığınabilir ya da sevdiğiniz, değer verdiğiniz kişiye hediye ederek ,O’nun içinizdeki yerinin hiçbir zaman değişmeyeceğini ve doğru yönü O’nunla bulduğunuzu ifade edebilirsiniz.

 

Gümüş Kolye veya Gümüş Takılar Kararır mı?

Nereden Alırsanız Alın, 925 ayar gümüş takılar, kullanılmadığı zaman açıkta, banyo gibi rutubetli yerlerde bırakılırsa çok çabuk kararır.
Parfüm, özellikle yaz aylarında vücut tarafından salgılanan asitli ter,(Bazı kişilerin teri çok asitli olduğu için hemen gümüşü karartabilir), tuzlu deniz suyu, kimyasal, su gümüşü karartır.

Unutulmaması gereken,
925 ayar gümüş kolyeler ömürlüktür. Karardığı zaman evde kendiniz bakım yaparak (diş macunu etkili) veya gümüşçüde bakımını sağlatarak, takınızın ilk günkü ışıltısına kavuşabilirsiniz.

Gümüş Kutup Yıldızı Kolye, Gümüş kutup yıldızı kolye fiyatı, yıldız tasarımlı kolye modelleri ve fiyatı, gümüş kolye modelleriGümüş Kutup Yıldızı Kolye, Gümüş kutup yıldızı kolye fiyatı, yıldız tasarımlı kolye modelleri ve fiyatı, gümüş kolye modelleriGümüş Kutup Yıldızı Kolye, Gümüş kutup yıldızı kolye fiyatı, yıldız tasarımlı kolye modelleri ve fiyatı, gümüş kolye modelleri

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Gümüş Kutup Yıldızı Kolye” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kur Değiştirme
EUR Euro
TRY Türk lirası