Sevgiliye Özel Gümüş Alyans ( Tek )

575.00 
0 inceleme
25 kişi şu anda bu ürünü inceliyor
WhatsApp İle Sipariş Verin
Tahmini teslim:
25 - 30 Haz, 2024

Açıklama

Sevgiliye Özel Gümüş Alyans Modeli

  • Size özel ürettiğimiz Gümüş Alyanslarımız 925 ayar gümüştür ve korumalıdır.
  • Sevgiliye Özel Gümüş Alyanslarımız 3mm’dir.
  • Rose Gold, Altın, Beyaz seçenekleri mevcuttur.
  • Özel kutusunda gönderim yapılmaktadır.
  • Sipariş için yüzük ölçü numaranız gerekmektedir.
  • Teslimat Süresi: Bu ürün 5 iş günü içerisinde kargoya verilecektir.
  • Kişiye özel yapılan ürünlerde iade yapılmamaktadır.

 

Gümüş Alyanslar veya Gümüş Yüzükler Kararır mı?

Nereden Alırsanız Alın, 925 ayar gümüş alyanslar ve yüzükler, kullanılmadığı zaman açıkta, banyo gibi rutubetli yerlerde bırakılırsa çok çabuk kararır. Parfüm, özellikle yaz aylarında vücut tarafından salgılanan asitli ter,(Bazı kişilerin teri çok asitli olduğu için hemen gümüşü karartabilir), tuzlu deniz suyu, kimyasal, su gümüşü karartır.

Unutulmaması gereken,
925 ayar gümüş alyanslar ve yüzükler ömürlüktür. Karardığı zaman evde kendiniz bakım yaparak (diş macunu etkili) veya gümüşçüde bakımını sağlatarak, takınızın ilk günkü ışıltısına kavuşabilirsiniz. Kararma olduğu zaman takının üzerine diş macunu sürün ve yayın. Yüzüğün tamamına diş macunun temas ettiğinden emin olun. Ardından bu şekliyle ılık su dolu bir kaba koyarak yarım saat bekleyin ve yumuşak bir bezle silin ve su ile durulayın. Parlaklığı sizi çok şaşırtacak. Eğer çok kararmış takılarınız varsa, diş macunu sürerek suda beklettikten sonra çıkarak yeniden diş macunu sürüp hafifçe ovun ve durulayın!

Özel Gümüş Alyans modelleri ve fiyatları, Özel Üretim Gümüş Alyanslar, gümüş yüzük fiyatı ve modelleriÖzel Gümüş Alyans modelleri ve fiyatları, Özel Üretim Gümüş Alyanslar, gümüş yüzük fiyatı ve modelleriÖzel Gümüş Alyans modelleri ve fiyatları, Özel Üretim Gümüş Alyanslar, gümüş yüzük fiyatı ve modelleri

Ek Bilgiler

Renk

, ,

Yüzük Ölçüsü

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,